fbpx
Futbol

BRUNO FERNANDES “DİNLENMEYE İHTİYACIM YOK”

Manchester United’ın Portekizli yıldızı Bruno Fernandes, kazandıkları FA Cup maçı sonrası dinlenmesi gerektiği yönündeki fikirleri kabul etmedi.

Bruno Fernandes, Manchester United’a £47m ile katılalı bir yıldan az bir süre oldu ve şu anda parasının karşılığını vermiş görünüyor.

Fernandes, United’i Şampiyonlar Ligi’ne zar zor katılan bir takımdan şu anda ligde lider olan takıma dönüşmesinde başrolü oynayan oyunculardan oldu.

Dinlenmesi gerektiği yönünde fikirlerine de şöyle yanıt verdi.

“Yorulmak mı? 26 yaşındayım yorulamam. Eğer şimdi yorulursam 30 ya da 32 yaşında futbol oynayamaz durumda olurum. Yorulmadım.”

Manchester United, Liverpool’u FA Cup’ta Fernandes’in son dakikalarda attığı serbest vuruş golü ile yenmişti.

Premier Ligde katıldığı yedi ayın oyuncusu ödülünün dördünü kazanan Fernandes bu maça yedek başlamıştı.

Geçen hafta, Solskjaer Fernandes’in dinlendirilmesi gerektiği görüşlerine katılmamıştı. Oyuncunun kendisi de aynı görüşte olduğunu açıklamış oldu.

“Koç en iyisini bilir Liverpool’a karşı Donny ile başlamayı tercih etti takıma yenilik getirmek için. Bence mantıklı bir seçim oldu çünkü Donny çok iyi çalışıyor ve bizim için önemli bir oyuncu gelecekte daha da önemli olacak.”

Portekizli yeniliyi kabul etmiyor.

“Maç kaybetmenin normal bir şeymiş gibi algılanmasını kabul etmiyorum. Kaybetmek normal olamaz. Nerede kimle oynarsam oynayayım hep kazanmak için oynarım bu sonsuza kadar böyle olacak.” Diyerek sözlerini noktaladı.


Daha fazla spor haberi için bizi takip edin!

Yağız TOKEL

Mehmet Yağız Tokel, 23 yaşında. Fitness yapmaktan, video oyunları oynamaktan ve maç izlemekten keyif alıyor. Derela Spor’da fubol içerikleri ve e-spor haberleri kaleme alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu