fbpx
Derela Manşet

Derela Manşet – 22 Temmuz 2020

BOKSUN BİR NUMARASI, 6 YAŞINDAKİ BRIDGER!

Kız kardeşini köpek saldırısından kurtararak sosyal medyada gündem olan 6 yaşındaki Bridges Walker, Dünya Boks Konseyi tarafından onurlandırıldı. Kardeşine saldıran köpeğin önüne kendini atarak büyük cesaret örneği gösteren abi, “Dünyanın En Cesur Adamı” sıfatıyla yeni WBC Şampiyonu ilan edildi. Yüzüne 90’dan fazla dikiş atılan çocuk, olaydan sonra “eğer biri ölecekse, bu ben olmalıydım” demişti.

GALATASARAY BASKET’E YENİ AVCI

TBL ekiplerinden Galatasaray Doğa Sigorta, yeni transferi RJ Hunter’ı resmi Twitter hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada: “RJ Hunter Galatasaray’da. 26 yaşındaki ABD’li şutör guardla sözleşme imzaladık” denildi. 2015 NBA Draftı’nda 1.Tur, 28.sırada Boston Celtics tarafından seçilen Hunter, Chicago Bulls, Houston Rockets gibi takımların yanısıra ülkemizde de Türk Telekom forması giymişti.

JORGE JESUS, YENİDEN BENFICA’DA

2009-2015 yılları arasında Benfica’da görev yapan tecrübeli çalıştırıcı,5 yıllık aranın ardından eski kulübüne geri dönüyor. Ligi Porto’nun ardından 2. sırada bitiren kulüp, teknik direktör Bruno Lage ile yollarını Haziran ayında ayırmıştı. Benfica’dan ayrıldıktan sonra Brezilya ekibi Flamengo ile anlaşan kurt hoca, burada biri Güney Amerika’nın en büyük kupası Copa Libertadores olmak üzere 5 kupa zaferi yaşadı. 

MARIANO, GALATASARAY’A VEDA ETTİ

2017’de Sevilla’dan transfer edilen Brezilyalı sağ bek Mariano, bugün takımla son antrenmanına çıkarak arkadaşlarına veda etti. Galatasaray formasını 91 kez terleten tecrübeli futbolcu için, Galatasaray kulübü veda mesajı yayınlayarak, futboluya tüm emekleri için teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu