fbpx
Basketbol

Fenerbahçe Beko’dan Yayıncı Kuruluşa Tepki!

Fenerbahçe Beko Baş antrenörü Igor Kokoskov, Turkish Airlines EuroLeague‘de, Baskonia karşılaşmasının ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşu hedef alan Kokoskov, “İlk olarak Fenerbahçe ailesinin bir parçası olarak destek vermek istediğim bir konu var, onu vurgulamak istiyorum. beIN Sports ile ilgili. Çok daha iyi muamele hak ediyoruz. Daha objektif olmaları gerekiyor. İlişkilerimiz daha objektif olmalı. Bunu hak ettiğimize inanıyorum. Biz basketbol takımı olarak tüm medya mensuplarına karşı adiliz. Ama saygının karşılıklı olması gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Fenerbahçe Beko kaptanı Melih Mahmutoğlu’da tepki gösterenlerden biriydi. Kaptan, “BeIN Sports’un Fenerbahçe’ye karşı göstermiş olduğu tavırla alakalı birkaç cümle kurmak istiyorum. Geçmiş zamanda da görülmüştür. 7’den 70’e Fenerbahçe camiası dik duruşuyla herkese neyin ne olduğunu göstermiştir, yine de gösterecektir. Bizim burada beklentimiz; adil davranış, tarafsız yaklaşımdır. Biz camia olarak her zamanki gibi dik duruşumuzu göstermeye devam edeceğiz, mücadele vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Berkcan TOKYAY

Berkcan Tokyay, 21 yaşında. Video oyunu oynamaktan, futbol ve basketbolla ilgilenmekten keyif alır. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuduğu için kitapları çok sever. Derela Spor’da genellikle futbol ve basketbol üzerine haberler kaleme alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu