fbpx
Futbol

“HER ŞEYE HOCAMIZ KARAR VERECEK”

Fenerbahçe’nin yeni yıldızı, TRT Almanca’ya röportaj verdi ve sorulan soruları yanıtladı.

Fenerbahçe’de hedefinin şampiyonluk olduğunu dile getirdi.

“Çocukluktan beri hayalim Fenerbahçe’de oynamaktı. Ben büyük bir Fenerbahçe taraftarıyım ve şimdi Fenerbahçe’deyim. Hedefimiz tabii ki şampiyonluk, bunun için mücadele vereceğiz.” diye konuştu.

Maç öncesi dua ettiğini gördüğümüz Mesut,

“Ben bir Müslümanım. Takım arkadaşlarım ve kendim için dua ediyorum. Her şeyin yolunda gitmesi için dua ediyorum.” sözlerini kullandı.

“Erol Bulut’un oynadığı dönemde de Fenerbahçe’yi takip ediyordum”

Fenerbahçe’yi çocukluğunda, şimdi teknik direktörü olan Erol Bulut’un oynadığı dönemden bu yana takip ettiğini belirten Özil, “Erol Bulut’un oynadığı dönemde de Fenerbahçe’yi takip ediyordum ve Okocha’nın da onun da maçlarını izliyordum. Okocha çok yetenekliydi, başarılı işlere imza attılar. Ben de bu kulüpte başarılı olmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

Kendisinin en çok oynamak istediği mevkii sorulduğunda ise deneyimli oyuncu, “Taktiğe teknik direktör karar verir, ben genelde oyun kurucu pozisyonunda oynuyorum ama her şeye hocamız karar verecek.” diyerek sözlerini noktaladı.


Türkiye ve dünyadan tüm spor gelişmeleri için bizi Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Berkcan TOKYAY

Berkcan Tokyay, 21 yaşında. Video oyunu oynamaktan, futbol ve basketbolla ilgilenmekten keyif alır. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuduğu için kitapları çok sever. Derela Spor’da genellikle futbol ve basketbol üzerine haberler kaleme alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu