fbpx
Futbol

MESUTOL KAMPANYASINA KATILMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER!

Fenerbahçe, Mesut Özil transferi ile devre arasına bomba gibi girdi. FenerOl kampanyasının devamı olarak MesutOl kampanyasını duyuran Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu’nda buna dair açıklamalarda bulundu.

MesutOl Kampanyası Neden Var?

Ali Koç, Mesut Ol kampanyası ile ilgili olarak, “Bugün, ‘Fener Ol’ kampanyasını imzalar atılana kadar ‘Mesut Ol’ olarak değiştireceğiz. En az bir SMS rica ediyorum. Telefonu olmayan çocukların babalarına, annelerine baskı yapıp SMS yollamalarını rica ediyorum.” dedi.

MesutOl Kampanyasına Nasıl Katılabiliriz?

‘Mesut OL’ kampanyasına katılmak için 1907’ye MESUTOL yazarak SMS gönderebilirsiniz.

“Mesut Ol” kampanyasına Fenerbahçeli taraftarlar yoğun ilgi gösterirken, 20 dakika gibi kısa bir sürede 35 bin sms’in atıldığı açıklandı. Bu da yaklaşık 700 bin TL gelir elde edildiği anlamına geliyor.

MESUTOL
MESUTOL

Ali Koç’un Açıklamaları Şu Şekildeydi:

Taraftarlarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz, Kongre Üyelerimiz. Çok söylediniz, şimdi eyleme geçme zamanı. İmza töreni aşağı yukarı her şey yolunda gittiği takdirde salı günü hedefliyoruz. Salı olur, çarşamba olur. Şimdi bugün Fener Ol’u imza günü, burada imzalar atılana kadar Mesut Ol’a çevireceğiz. Fener Ol hala aktif. Mesut Ol yazıp 1907’ye SMS gönderebilirsiniz. En az 1 SMS rica ediyorum. İmkanı olanlardan onlarca SMS rica ediyorum. Telefon olmayan küçük çocukların babalarına, annelerine baskı yapıp SMS yollamalarını rica ediyorum. Bir rekor kıralım. Şu andan başlayacağız, imza gününe kadar; salı akşamı olur, çarşamba akşamı olur bakalım o güne kadar ne kadar SMS atacağız.

SMS Ücreti Ne Kadar?

‘Mesut OL’ kampanyasının SMS ücreti 20 TL olarak belirlendi.

İnternet Sitesinden de Katılabilirsiniz!

SMS’in yanı sıra, Fenerbahçe’nin resmi sitesinden de bu kampanyaya katılabilirsiniz. Resmi sitede, istediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz.

“Bu Marka Fenerbahçe Spor Kulübü’nü Bambaşka Bir Yere Getirdi”

Şimdi bu marka Fenerbahçe Spor Kulübü’nü son 2-3 haftada bambaşka bir noktaya getirdi. BBC, SkySports, ESPN, Kicker, The Guardian, L’equipe dünya çapında neredeyse her gün bu konuda haber yaptılar. Kendisinin çocukluk aşkı ve hatta deyimiyle sadece çocukluk değil her daim gönlümde var olan Fenerbahçe tutkusu saha içinde vereceği katkılardan önce saha dışında katkı vermeye başladı ve bu adımla birlikte Fenerbahçe’nin eşsiz taraftarının heyecanını, Türkiye’nin hatta dünyanın gündemini belirleyen aidiyetini ve gücünü tüm bu süreçte bir kez daha övünerek, gurur duyarak yaşadık, gördük.


Türkiye ve dünyadan tüm spor gelişmeleri için bizi Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Berkcan TOKYAY

Berkcan Tokyay, 21 yaşında. Video oyunu oynamaktan, futbol ve basketbolla ilgilenmekten keyif alır. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuduğu için kitapları çok sever. Derela Spor’da genellikle futbol ve basketbol üzerine haberler kaleme alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu