fbpx
Basketbol

Pau Gasol, LA Lakers İhtimali Üzerine Konuştu!

40 yaşındaki İspanyol basketbolcu Pau Gasol, LA Lakers’ta forma giyme ihtimali üzerine açıklamalarda bulundu.

Kariyerinin son dönemlerini yaşayan Pau Gasol, 2018-2019 sezonu sonunda Milwaukee Bucks’tan ayrıldıktan sonra herhangi bir takıma katılmadı.

Sakatlığını atlatmasının ardından yeniden dönüş yapmak isteyen Gasol, La Repubblica’ya verdiği röportajda: “Lakers’a dönmek fena olmaz ama bu durum benim kontrol edemediğim birkaç faktöre bağlı. Bu yüzden de şu anda sakatlığımı atlatmama yardımcı olan günlük çalışmalarıma odaklanıyorum. Bunu başardığımda, sonrasında gelen her şey özel olacak ve bunun tadını çıkarmayı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Birlikte şampiyonluk yaşadığı arkadaşı Kobe Bryant hakkında da konuşan Gasol: “Hala aramızda olmadığına inanmakta zorlandığım zamanlar oluyor ve onu hatırladığımda içimde büyük bir boşluk hissediyorum. Bize bıraktığı ders şüphesiz ki hayatı dolu dolu yaşamamız gerektiğidir. Çünkü yarın ne olacağını bilmiyoruz.” diyerek Kobe’ye olan özlemini dile getirdi.

Ahmet YAVUZ

Ahmet Yavuz, 26 yaşında. Spor ve müzik en büyük ilgi alanları. Derela Spor'da futbol ağırlıklı olmak üzere farklı spor dallarından haberleri kaleme alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu