fbpx

Yazarlarımız

 • Ahmet YAVUZ

  Ahmet Yavuz, 23 yaşında. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği okuyor. Fitness ve video oyunlarıyla ilgilenmekten keyif alıyor. Derela Spor’da Euroleague ve NBA tahminlerini kaleme alıyor.
 • Ahmet YAVUZ

  Ahmet Yavuz, 26 yaşında. Spor ve müzik en büyük ilgi alanları. Derela Spor'da futbol ağırlıklı olmak üzere farklı spor dallarından haberleri kaleme alıyor.
 • Anıl KANTEMİR

  Anıl Kantemir, 38 yaşında. Spor yapmaktan, seyahat etmekten ve kitap okumaktan keyif alıyor. Derela Spor’da olimpik sporlarda sporcu hikayeleri kaleme alıyor.
 • Berkcan TOKYAY

  Berkcan Tokyay, 21 yaşında. Video oyunu oynamaktan, futbol ve basketbolla ilgilenmekten keyif alır. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuduğu için kitapları çok sever. Derela Spor’da genellikle futbol ve basketbol üzerine haberler kaleme alıyor.
 • Emrah GÖLBAŞI

  Emrah Gölbaşı, 40 yaşında. 2004 yılında İTÜ Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Halihazırda otomotiv sektöründe özel bir firmada yönetici olarak çalışıyor. Spor yazarlığından, sinemadan ve edebiyattan keyif alıyor. Derela Spor’da spor kültürü ve spor tarihi ile ilgili içerikler kaleme alıyor.
 • Kaan MERİÇ

  Kaan Meriç. ODTÜ mezunu, özel bir okulda İngilizce Öğretmeni olarak çalışıyor. Derela Spor’da farklı branşlar ile ilgili haberler kaleme alıyor.
 • Kağan ERDOĞAN

  Kağan Erdoğan, 20 yaşında ve Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi. Okuma yazmayı bilmediği yaşlarda başlayan futbol merakı ve ilkokul çağında parkeye çıkmasıyla birlikte gelişen basketbol tutkusu, aklının erdiği yaşlarla birlikte spora karşı bütünsel bir sevgiye dönüştü. Sporun, başta sosyal ve ekonomik olmak üzere diğer alanlara ilişkilerini ve içerisindeki hikayeleri okumaktan keyif alıyor. Derela Spor’da çeviriler, röportajlar ve podcastler ile spora dair duygu, düşünce ve merakını aktarıyor.
 • Koralp SELÇUK

  Koralp Selçuk, 29 yaşında. Amatör olarak Sim Racing ve Powerlifting ile ilgileniyor. Derela Spor’da ağırlıkla futbol ve basketbol olmak üzere motor sporları ve bilardo branşları üzerine içerikler kaleme alıyor.
 • Kutluhan KOCADAĞ

  Kutluhan Kocadağ, 23 yaşında. Başta basketbol olmak üzere farklı spor branşlarıyla ilgilenmekten, sinemadan ve seyahat etmekten keyif alıyor. Derela Spor’da birçok farklı spor dalıyla ilgili haberler ve çeviriler kaleme alıyor.
 • Sümercan ERTİT

  Sümercan Ertit, 23 yaşında. DJ’likten, tarihi ve felsefi konularda sohbet etmekten, basketbol oynamaktan ve eczacılık mesleğinin deformasyonu kaynaklı araştırmaktan keyif alıyor. Derela Spor’da İngiltere Premier Lig, İtalya Serie A ve NBA hakkında haberler kalem alıyor.
 • Volkan METİN

  Volkan Mehmet Metin, 19 yaşında. Seyahat etmekten, film izlemekten ve tarihi sohbetlerden keyif alıyor. İyi bir futbol, basketbol, voleybol, tenis ve masa tenisi oyuncusu. Derela Spor’da farklı spor branşları ile ilgili haberler kaleme alıyor.
 • Volkan SANLI

  Volkan SANLI 23 yaşında. Futbola, özellikle Championship League ve İngiltere'deki diğer alt liglere meraklı bir sporsever. Derela Spor'da futbolun tarihi ve daha çok Championship üzerine haberler yazmakta.
 • Yağız TOKEL

  Mehmet Yağız Tokel, 23 yaşında. Fitness yapmaktan, video oyunları oynamaktan ve maç izlemekten keyif alıyor. Derela Spor’da fubol içerikleri ve e-spor haberleri kaleme alıyor.
Başa dön tuşu